Kadinca hobi ve kadina dair hersey.
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Uyeol
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Uyeol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadinca hobi kadina dair hersey, elisi, dantel, örgü, yemek, saglik ve akliniza gelebilecek hersey....

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Takvim
Burclar
Günlük Burç
En iyi yollayıcılar
Nurdan
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Vote_lcapiçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Voting_bariçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Vote_rcap 
Shakira
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Vote_lcapiçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Voting_bariçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Vote_rcap 
Ayse duru
Aysun_Enes
gündüzün karanlığı
nur
sair_17
aslidemirci
cansu_altin
aylin
En son konular
» HASHASLI KATMER...
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 10:16 pm tarafından Nurdan

» Online Cinsel Terapi
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:08 pm tarafından cansu_altin

» Degisik cicekli pecete videosu...
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:13 pm tarafından Nurdan

» Gül modeli videosu...
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:07 pm tarafından Nurdan

» Cicek modeli videosu...
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:05 pm tarafından Nurdan

» Kalp Krizi Riskinizi Biliyor Musunuz?
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 2:05 pm tarafından Nurdan

» Gelmeyen Baharlara
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyPaz Ocak 23, 2011 8:09 pm tarafından Nurdan

» Nescafe'nin Sağlıklı Kahveleri Nerelerde Satılıyor?
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 11:25 am tarafından aslidemirci

» BANU:NUN ARABASI
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:19 am tarafından Ayse duru

» Elmadan Da Az Kalori
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:06 am tarafından Ayse duru

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 199 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.
Günün sözü...
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Dost siteler...
Site RehberiWebmasterim.Comtoplist site ekle tatil nette otel forex tatil
Ortaklar
bedava forum
Anahtar-kelime

içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk

YazarMesaj
Nurdan
ADMIN
ADMIN
Nurdan

içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk 113
Ruh hali : 3
Akrep Mesaj Sayısı : 1785
Rep gücü : 4476
içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk 213

içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk Empty
MesajKonu: içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk   içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk EmptyPerş. Ekim 08, 2009 4:41 pm

Yüreğime iyilik yağmurları yağdırmayalı öyle çok zaman geçti ki...

Herbir hücreme dolan pırıltıdan ibaret yaşamak.. Sadece bir pırıltı..
Varlığınla parlayan,yokluğunda acıtan..

Kelepçelenmiş dudaklarına sahte gülücükler,ne yapsam boş. Oysa ben öyle çok uğraşmıştımki demir almamak için limanından,öyle çok yutkunmuştumki...
Boğazıma dolandı sevgime dair ne varsa. Kirpiklerime saklandı gözyaşlarım,bilme diye...
Oysa iki adım ötemizde değilmiydi mutluluk.Uzansak tutmayacakmıydık..
Kim korkuttu senin ellerini böyle,yoksa kaçtığın benmiyim..
Aylarca hasrete gebe bekledim durdum sensiz bu sessiz şehirde..

Ne gözlerim kalktı yerden gün ışığına,ne ellerimi açtım ezan çığlıklarında..
Bir kaç çoçuk gülüşüne baktım sırf sana benziyor diye.. Bir tek onlarınki saftı senin gibi,bir tek onlarınki sahici..
Ve bir kez bile aklımdan geçirmedim "o gitti,dönmeyecek!" demeyi.. Bir kez bile anlatmadım vapur düdüklerine gecelerce seni burda bekleyip hıçkırıklarımla dön diye denize yalvardığımı..
Oysa benim öğrenecek daha ne çok şeyim vardı,ne çok..
Her gün yeni bir gün ümidiyle başladım hep,gün sonunda bana kalan yokluğunun tortuları oldu..

Sustum..

İçimde fırtınalar koptu ben hep sustum..
Gitmene dair söyleyecek ne çok şeyim vardı ah bir dinleseydin..
Gitme diyecektim,bağırdım.. Ama sen çoktan gitmiştin..
Seviyorum diyecektim gurursuzca,yalvaracaktım belki,ağlayacaktım..
Ama ellerim sen görme diye gözyaşlarımı silmekle meşguldu,sevmiyorum dedin çektin gittin..
Sonra sert rüzgarlar ardı ardına esip dağıttı gidişinle darmadağın benliğimi..
Gücüm yetmedi itiraz etmeye,yoktu artık sebebim..

Giden gitmişti,unutulan unutmuş..
Yıllar geçti sonra aynalara küs yıllar..
Gittiğin aylar sonra zonk etmişti beynime.. Çok geç kalmıştım ben hayata çok geç..
Bu sefer aynalar küstü bana.. Tanımadığım biri karşımda..
Şakaklarına kar yağmış,yüreği büzüşmüş hasretinden..
İçimde kaldı koskocaman çocuksu hayallerim. Binbir parça pazzılı yapmaya çalışan 3 aylık bebekten farksızdım yokluğunda..

Sonra hayat yoksunluğumdan istifade edip unutturdu bana senle ilgili ne var(yok)sa..
Unuttum dedim adına boyumdan büyük acıların..
Unutmadım ben hiç oysa..

...

İçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk...
Tut deseydin ellerimi,bir an beklemezdim..
Gel deseydin her hatana beyaz örter gelirdim..
Yada gidiyorum deseydin en acısından
Mühür vurur gözlerini beklerdim yorgun bedenimin tükenmesini..
Oysa sen bana ne gel dedin, ne git..

Daha adını ezberleyemeden geldin geçtin hayatımdan..
Sokakta oynarken ben iplerlimle,sardın sarmaladın beni ayağıma bir çift topuklu ayakkabı düşürdün kanattın dizlerimi,kalkamadım..
Daha uyku saatime çok vardı oysa.. Masal kötü bitti diğerlerinden farklı..
Benim gözlerim acıya hep açık kaldı..

Belki birkaç yıllık dilimiydim ben hayatının..
Gittin belki adımı anmaz oldu dilin,unuttun..
Kolay derdi kuşlar hep kanat çırpışlarında,unutmak kolay..
Banada kolay geldi unutmak.. Aynada hep silik yaşamak...
Yakl
http://kadincahobi.yetkinforum.com

içimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu kücük cocugun sesine kurban olayim..