Kadinca hobi ve kadina dair hersey.
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Uyeol
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Uyeol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadinca hobi kadina dair hersey, elisi, dantel, örgü, yemek, saglik ve akliniza gelebilecek hersey....

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Takvim
Burclar
Günlük Burç
En iyi yollayıcılar
Nurdan
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Vote_lcapKışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Voting_barKışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Vote_rcap 
Shakira
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Vote_lcapKışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Voting_barKışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Vote_rcap 
Ayse duru
Aysun_Enes
gündüzün karanlığı
nur
sair_17
aslidemirci
cansu_altin
aylin
En son konular
» HASHASLI KATMER...
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 10:16 pm tarafından Nurdan

» Online Cinsel Terapi
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:08 pm tarafından cansu_altin

» Degisik cicekli pecete videosu...
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:13 pm tarafından Nurdan

» Gül modeli videosu...
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:07 pm tarafından Nurdan

» Cicek modeli videosu...
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:05 pm tarafından Nurdan

» Kalp Krizi Riskinizi Biliyor Musunuz?
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 2:05 pm tarafından Nurdan

» Gelmeyen Baharlara
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyPaz Ocak 23, 2011 8:09 pm tarafından Nurdan

» Nescafe'nin Sağlıklı Kahveleri Nerelerde Satılıyor?
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 11:25 am tarafından aslidemirci

» BANU:NUN ARABASI
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:19 am tarafından Ayse duru

» Elmadan Da Az Kalori
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:06 am tarafından Ayse duru

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 199 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.
Günün sözü...
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Dost siteler...
Site RehberiWebmasterim.Comtoplist site ekle tatil nette otel forex tatil
Ortaklar
bedava forum
Anahtar-kelime

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu

2 posters
YazarMesaj
Shakira
Co.Admin
Co.Admin
Shakira

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu 113
Ruh hali : 9
Kova Mesaj Sayısı : 515
Rep gücü : 1104
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu 213

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Empty
MesajKonu: Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu   Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 3:52 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dolmalık biberleri yıkadım ve fırına verdim..5-10 dk kaldıktan sonra fırından çıkardım ve soğuyunca buzdolabı poşetine yerleştirip difrize attım..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1 kg bostan patlıcan1.5 kg domates500 gr.köy biberiTuz Sıvıyağ2 diş SarımsakPatlıcanları ve biberleri kızartım.Rendelenmiş domatesleri ve sarmısak rendesini üzerine ilave edip 5 dk kızarmış patlıcan ve biberlerle pişirdim.Daha sonra kavanozlara yerleştirdim.Daha önceden kavanoz kapaklarınıda havasının alınması için 10 dk kaynattım.Ve kapakları kuruladım.Kavanozları sıkıca kapattım.Ardından ters çevirip üzerini 3 cm geçecek kadar su koyup 15 dk kavanozları kaynattım.(kavanozlarım küçüktü.daha büyük kavanozlar için 30 ila 45 dk kaynatınız)Daha sonra aynı şekilde ters bir şekilde kapakların fazla suyunu akıtıp düz bir zeminde 1 gece soğumaya bıraktım..[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1 kg.kırmızı etli biberi kaynamış suda 30 dk haşladım.Ve biberlerin kabuklarını soydum.Kavanoza biberlerin çekirdeklerini ve saplarını ayırarak ve biberleri 4 e bölerek yerleştirdim.Üzerine 3 diş sarmısam 1 avuç nohut 1/2 çay bardağı limon suyu ve sirke,biraz sıvıyağ,2 adet kesme şeker,1 yemek kaşığı tuz ve üzerini gececek kadar su ilave ederek kapağını sıkıca kapattım ve iyice karışımı çalkaladım..15 gün sonra yoğurtlayarak yada sade bir şekilde servise sunabilirsiniz gezi yemekleri com dan alıntıdır
http://hepsigrupu.yetkinforum.biz/
Nurdan
ADMIN
ADMIN
Nurdan

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu 113
Ruh hali : 3
Akrep Mesaj Sayısı : 1785
Rep gücü : 4476
Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu 213

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu Empty
MesajKonu: Geri: Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu   Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 4:40 pm

Yapmak lazim sagol...
http://kadincahobi.yetkinforum.com

Kışlık Hazırlıklarımdan : Dolmalık Biber,Kızartma Konservesi & Etli Kırmızı Biber Turşusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırmızı Biber Turşusu Tarifi
» Pancar turşusu tarifi(KIRMIZI PANCAR)
» ÇUBUK TURŞUSU TARİFİ
» MANTARLI ZEYTİN TURŞUSU
» PATLICAN DOLMASI TURŞUSU