Kadinca hobi ve kadina dair hersey.
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Uyeol
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Uyeol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadinca hobi kadina dair hersey, elisi, dantel, örgü, yemek, saglik ve akliniza gelebilecek hersey....

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Takvim
Burclar
Günlük Burç
En iyi yollayıcılar
Nurdan
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Vote_lcapBU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Voting_barBU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Vote_rcap 
Shakira
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Vote_lcapBU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Voting_barBU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Vote_rcap 
Ayse duru
Aysun_Enes
gündüzün karanlığı
nur
sair_17
aslidemirci
cansu_altin
aylin
En son konular
» HASHASLI KATMER...
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 10:16 pm tarafından Nurdan

» Online Cinsel Terapi
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:08 pm tarafından cansu_altin

» Degisik cicekli pecete videosu...
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:13 pm tarafından Nurdan

» Gül modeli videosu...
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:07 pm tarafından Nurdan

» Cicek modeli videosu...
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:05 pm tarafından Nurdan

» Kalp Krizi Riskinizi Biliyor Musunuz?
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 2:05 pm tarafından Nurdan

» Gelmeyen Baharlara
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyPaz Ocak 23, 2011 8:09 pm tarafından Nurdan

» Nescafe'nin Sağlıklı Kahveleri Nerelerde Satılıyor?
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 11:25 am tarafından aslidemirci

» BANU:NUN ARABASI
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:19 am tarafından Ayse duru

» Elmadan Da Az Kalori
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyCuma Ara. 17, 2010 5:06 am tarafından Ayse duru

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 199 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.
Günün sözü...
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Dost siteler...
Site RehberiWebmasterim.Comtoplist site ekle tatil nette otel forex tatil
Ortaklar
bedava forum
Anahtar-kelime

BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ.. Askerlikten muaf tutulma talebi..

YazarMesaj
Nurdan
ADMIN
ADMIN
Nurdan

BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. 113
Ruh hali : 3
Akrep Mesaj Sayısı : 1785
Rep gücü : 4476
BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. 213

BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. Empty
MesajKonu: BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ.. Askerlikten muaf tutulma talebi..   BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..  Askerlikten muaf tutulma talebi.. EmptyPaz Mayıs 09, 2010 10:36 pm

BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ..

Askerlikten muaf tutulma talebi..

Askerlikten muaf tutulmak için verdiği dilekçe komedi filmlerine senaryo olacak cinsten. İşte güldüren dilekçe..

2 Eylül 2009 05:57

Askerlik Hizmetinden Muaf Tutulma Talebi
Saygı değer Hakim Bey..

Saygılarımla size açıklama
özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu
durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.

Şu günlerde askerliğe çağrılacağım.

Adım Cafer Keskinbıçak .

24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim.

Evlendiğim kadının şu anda 25
yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş
olduğum üvey kızım Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi.
Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu.

Aynı zamanda, üvey kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu.

Karımın geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adını koyduğumuz bir oğlumuz oldu.

Oğlum Kamil, üvey kızım Düriye'nin
erkek kardeşi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de
torunu, üvey annemin de erkek kardeşi olduğu için benim de dayım oldu.

Babamın eşi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular.

Arif'te ta babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de benim torunum oldu.

Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif'in erkek kardeşi oldum.

Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre bende eşimin kızının babası olmuş oldum.

Aynı zamanda kızımın erkek çocuğunun da erkek kardeşi oldum.

Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye'nin oğlu Arif'inde büyük babasıyım.

Sayın hakim bey sizden ricam, benim Askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir.

Zira şu anda ben...

Babam Ferit Keskinbıçak'ın oğluyum.

Babamın üvey kızım ile olan evliliğinden doğan Arif Keskinbıçak'ın büyükbabasıyım.

Aynı zamanda babamın torunu olan oğlum Kamil Keskinbıçak'ın babasıyım.

Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız uyarınca büyükbaba, baba ve oğul aynı zamanda askerlik yapamazlar..

Saygılarımla.

Cafer Keskinbıçak.

Not:

A...... ili .... ilçesi ... Asliye Hukuk Mahkemesince...

Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş
olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) Aile içindeki
dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak'ın askerlik hizmetinden muaf
tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde işlenmesine
karar verilmiştir.

Selim Umit
http://kadincahobi.yetkinforum.com

BU DİLEKÇEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ.. Askerlikten muaf tutulma talebi..
1 sayfadaki 1 sayfası